NUTRITION TO GROW BY
How much does a workshop cost?
Nutrition is a fundamental part of our health and well-being, and I believe everyone should have access to that kind of information. I want everyone to feel confident and informed regarding how they choose to feed their family, so I'm offering three tiers of payment.
​
No matter what you pay, you'll get an information-packed workshop, plenty of time to ask questions, plus a free handout and recipe ideas!
​
​
Pay What's Fair $49
This option allows you to pay the fair value of this course, no more, no less.
Pay It Forward
This option allows you to pay a little extra to help me offer this workshop to everyone, regardless of their financial situation.
Pay What You Can
This option is for anyone experiencing financial stress. You may pay any amount that is comfortable for you.
Ready to register? Please complete the following two steps.
Step 1- Payment
Step 2 - Registration
Please click